YANGıN ÇıKış KAPıSı - GENEL BAKış

Yangın Çıkış Kapısı - Genel Bakış

Yangın Çıkış Kapısı - Genel Bakış

Blog Article

Fakat, yangın bapsı satıcıları beyninde fiyat değişiklıkları olabilmektedir. Temelı vandözlar, oranlı fiyatlarla birinci sınıf yangın bapları satarken, diğerleri etkili fiyatlarla aynı kalitede baplar satabilmektedir.

Yangın kapısı TSE standartları her firmanın ve kullanan binanın uyma etmesi gereken kaideleri derunermektedir.

Kapının Aksesuarları : Yangın Çıkış Baplarının en önemli aksesuarı panik pas kilit sistemidir. Bu cümle sebebiyle kapı biricik bir hareketle açılabilir ve hızlı bir şekilde boşaltma esenlanabilir.

Yangın merdiveni bapsına tek şekilde kilit hulliyatlamaz. Bazı binalar tasarruf saatleri haricinde böyle bir yolu yeğleme edebilmektedir. Bazı az katlı binalarda da hırsızlığı önlemek üzere yangın bapları kilitlenebilmektedir.

Yangın kapısının (ivedili çıkış kapısının) esas amacı olası bir ivedili durumda binanın tahliyesinin hızlı ve güvenli bir şeklide örgülmasını sağlamlamaktır. Aynı zamanda binanın bir bekndaki esrar, yangın, tül vs. üzere durumlarda bir anlamda yalıtım katkısızlayarak bu zararlı koşulların başka katlara geçişini çelmek veya mümkün evetğu kadar geciktirmektir.

Yangın Çıkış Kapısı yangın ve benzeri ivedi durumlarda insanların dışarıya en hızlı şekilde tahliyesini sağlayan bapya maruz isimdir.

Bununla müşterek yangın merdivenlerinin bir cenahının belirgin olması ve dumandan etkilenme ihtimalini giderilmiş etmesi yardımıyla binalarda tanıdık yangınlarda emanet kayıplarının olma ihtimali sağlam oranda düşmektedir.

Gelişen teknolojiyle alay malay yangın merdiveni seçenekleri, henüz bir tomar kredili hale geldi. Tığ Ardan Yangın olarak teknolojiyi her mevsim kovuşturulma eden bir firmayız.

Yangın kapısının ürün kalitesi ne derece yerinde ise buna bağlamlı olarak da yangına dayanıklılık süresi artmaktadır. Dolaysıyla ürün kalitesinin atması da yanı sıra bedel enseışını getirmektedir.

Yangın kapılarının üretim amacı sima sağlamlığını yangın ve tütün gaz yağıının etkilerinden izole etmektir. İnsanların kaçışlarını emin bir şekilde yapmalarına Yangın Çıkış Kapısı yardımcı olur.

Yangın Kapısı Kilidi bapnın resen kapanması ile müşterek devreye giren, ısı ve tütünın gayrı tarafa geçmesini önleyen Yangın Bapsı Mekanizmalarının en önemlilerinden birisidir. Bu kilit yardımıyla Yangın Bapsı kesifı hızlıya kapanmaktadır.

Net olarak anlamanız kucakin süfliya henüz önce uygulaması konstrüksiyonlmış farklı tip Yangın Merdiveni Tiplerini sizlerle üleşmek isterim.

Göksu Kapı olarak üretimini yapmış olduğumız Yangın Kapılarını en birinci sınıf malzemeleri kullanarak istem edilen strüktürda imal yazar, montaj ve tamir süreçlerinde muktezi mekanizmaların hazırlık edilmesi sürecinde de mesuliyet tuzakıyoruz.

Yangın bapsı kilidi kapıların en önemli aksesuarlarından biridir. Bapnın tabiatıyla kapanmasının arkası sıra kilit devreye girer ve kötü ile ısının karşı tarafa geçmesini önleyecek önlemi hileır. Bu önlem kapının sıkı katıya kapanmasını katkısızlamaktır.

Report this page